19. Jun 2024 - 13:05

Oslavy 140 let založení sboru

Oslavy 140 let založení sboru

V rámci 3. ročníku soutěže v požárním útoku o pohár starosty Obce Verušičky, který se započítáva do seriálu Vladařského poháru proběhlo několik velkých překvapení. Radost nám všem nezkalil ani fakt, že naše družstva žen i mužů neskončila ani na pomyslné "bedně". Výsledky najdete v rubrice sport. O velká překvapení se postaral starosta Obce Verušičky a člen našeho sboru Petr Kvasnička a to vše v dokonalém utajení. Prvním překvapením bylo slavnostní předání praporu SDH Verušičky a druhým překvapením bylo předání nově získaného zásahového vozidla Karosa veliteli jednotky a ostatním hasičům jednotky do provozu. Všem hasičům SDH Verušičky a i přítomným bratrům a sestrám z okolních sborů tak připravil příjemné a milé okamžiky a zážitky, které si všichni budeme pamatovat ještě léta. Za to mu patří obrovský dík nás všech členů SDH Verušičky a i ostatních, kteří to cítí stejně a přímo či nepřímo se těchto hezkých chvil účastnili. "DÍKY PÉŤO" a díky také všem našim přátelům z okolních sborů, že ho s tím překvapením podrželi a že u toho byli s námi. Nejmenuji, ONI ví, pacholci!